Pomoc Drogowa Żory
Kategorie:

Co oferuje pomoc drogowa Żory?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Awaria samochodu w drodze do domu? Poważna awaria uniemożliwiająca dalszą podróż? Dbamy o to, aby wszyscy nasi Klienci zawsze otrzymali niezbędną pomoc, gdziekolwiek się znajdują. Nasze programy pomoc drogowa Żory są zaprojektowane w taki sposób, aby każdy kierowca mógł być pewny otrzymania niezbędnego wsparcia w razie niefortunnego zdarzenia. Twoi Klienci mogą liczyć na usługę laweta Żory nie tylko w całej Polsce, ale także za granicą w Europie, opcję docenianą zarówno przez beneficjentów indywidualnych podróżujących w celach turystycznych, jak i klientów biznesowych.

Zakres naszych rozwiązań obejmuje szereg zdarzeń związanych z awarią pojazdu lub udziałem w wypadku komunikacyjnym.

Pomoc drogowa Żory

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jesteśmy pewni, że nasza oferta usług holowanie Żory spotka się z zainteresowaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych jako wysoce profesjonalna obsługa oraz jako ubezpieczenie dla Brokerów pragnących zapewnić swoim Klientom najwyższy poziom ochrony. Car Assistance będzie również istotnym uzupełnieniem oferty firm leasingowych. Twoi Klienci z pewnością docenią nasze skuteczne rozwiązania procesu obsługi oraz szeroki wachlarz aranżowanych przez nas benefitów. Włączenie do Twojej oferty naszego programu Pomoc Drogowa Żory będzie również dużym ułatwieniem dla Twojej floty. Organizujemy naprawy, również w ramach sieci warsztatów naszego Partnera, a także zapewniamy pojazd zastępczy lub zakwaterowanie w hotelu dla pasażerów.

Co oferują nasze usługi Pomoc Drogowa Żory?

Naszym głównym celem jest udzielenie jak najszybszej pomocy na drodze w naprawie usterek mechanicznych lub uporaniu się ze skutkami wypadku. Beneficjentom programu Pomoc Drogowa Żory przysługuje następujący zakres usług w przypadku awarii, wypadku, aktów wandalizmu lub innych zdarzeń:

naprawy pojazdu na miejscu – w zakresie niezbędnym do kontynuowania podróży

Laweta Żory

odholowanie pojazdu do warsztatu lub miejsca wskazanego przez Klienta

transport pojazdu do najbliższej stacji ładowania (w przypadku samochodów elektrycznych)

wymiana żarówki w samochodzie – aby umożliwić jazdę zgodną z przepisami obowiązującymi w Polsce (lub w innym kraju, w którym wystąpiła usterka)

zapas paliwa – dostarczymy potrzebną ilość, aby bezpiecznie dotrzeć do najbliższej stacji paliw i uzupełnić bak

pokrycie kosztów noclegu w hotelu i transportu pasażerów we wskazane miejsce

dostarczenie pojazdu zastępczego podobnej klasy do pojazdu Klienta

transport i pokrycie kosztów kierowcy zastępczego – m.in. gdy kierowca jest hospitalizowany, a żaden z pozostałych pasażerów nie ma prawa jazdy

zabezpieczenie powrotu lub kontynuacji podróży – zorganizowanie i pokrycie kosztów przejazdu do miejsca zamieszkania kierowcy lub pokrycie kosztów kontynuacji przejazdu przez kierowcę i pasażerów do miejsca docelowego