montaż reklam Poznań
Kategorie:

Co to jest montaż reklam Poznań?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Marketing instalacji lub reklama to sztuka wykorzystywania kreatywnych instalacji do promowania wiadomości lub produktu lub do podnoszenia świadomości marki. Znana również jako eksperymentalne instalacje marketingowe lub ambientowa reklama zewnętrzna, ta forma marketingu może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w przestrzeniach publicznych.

Czym jest montaż reklamy lub instalacja marketingowa?

Celem reklamy instalacyjnej jest przyciągnięcie uwagi przechodnia, najlepiej wygenerować moment do udostępnienia w mediach społecznościowych – czyli moment na Instagramie.

W ciągu ostatnich 30 lat reklama instalacyjna stała się preferowaną strategią marketingową czołowych światowych marek, ponieważ kampanie te zachwycają ludzi na miejscu, a jednocześnie docierają do zupełnie nowych odbiorców dzięki wirusowi. Jeśli się powiedzie, dobrze zaokrąglona kampania marketingowa obejmująca markowe instalacje artystyczne może być super potężna i opłacalna, biorąc pod uwagę nieoczekiwany charakter instalacji i organiczną wirusowość, jaką mogą generować w Internecie.

oklejanie szyb Poznań

Co to jest montaż reklam Poznań?

W przypadku udanej kampanii wykorzystującej eksperymentalne instalacje marketingowe lub dowolną formę reklamy instalacyjnej właściwą lokalizacją jest marka lub przerwa. Polecam przeznaczyć część budżetu na rozpoznanie lokalizacji i proces uzyskiwania pozwoleń, aby zapewnić płynny przebieg, gdy artyści instalacji lub firmy zajmujące się montażem reklam wkroczą, aby zadziałać swoją magią, ożywiając przestrzeń.

Na często uczęszczanym obszarze widzowie mogą się gromadzić, wracać w kolejnych dniach, aby być świadkami procesu i dzielić się tworzeniem instalacji w mediach społecznościowych – co może również spowodować, że lokalne media podejmą historię i zlecą montaż reklam Poznań.

Oklejanie szyb Poznań

W zależności od budżetu, elementy instalacji multisensorycznych, często oparte na technologii, są fantastyczną opcją. Oklejanie szyb Poznań oferuje Twoim docelowym klientom doświadczenie, jakiego nie mieli wcześniej. Instalacja marki to duża, zwykle trójwymiarowa instalacja artystyczna, która jest prezentowana jako część komunikatu marki, często w kontekście kampanii marketingowej.

Czy instalacja marki może być interaktywna?

Tak, instalacja marki może być interaktywna. Większość markowych instalacji to idealne momenty fotograficzne, wysoce instagramowe.  Wiele instalacji marki jest dostępnych do chodzenia, wciągających, partycypacyjnych, a nawet grywalizowanych.

montaż reklam Poznań

Ile kosztuje brandowana instalacja artystyczna?

Koszt markowej instalacji artystycznej różni się w zależności od kilku czynników: rozmiaru, twórcy i lokalizacji. Może wynosić od 5 000 do 200 000 zł i może kosztować więcej, jeśli wiąże się z kosztownymi technologiami (na przykład projekcjami wideo, technologiami multisensorycznymi i AR/VR).

Jak długo trwa budowa instalacji?

Jeśli czas jest kluczowym czynnikiem, możemy tworzyć instalacje artystyczne, których montaż wymaga tylko krótkiego czasu; zwykle kilka dni. Alternatywnie rozwiązanie może obejmować wcześniejszy montaż części instalacji, aby spędzać mniej czasu na miejscu. Jednak większe i bardziej złożone koncepcje lub konstrukcje mogą zająć nawet kilka tygodni, a w rzadkich przypadkach nawet miesiące. Jest to szczególnie prawdopodobne, gdy w grę wchodzi wiele detali lub pewne elementy muszą być wcześniej zbudowane, np. g. prace spawalnicze.