channel-g8f686c355_1280
Kategorie:

JAK UNIKNĄĆ KOSZTOWNYCH NAPRAW DZIĘKI CZYSZCZENIU OSADNIKÓW TŁUSZCZU

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Nasz zespół zapewnia firmom w całym regionie funkcjonujące systemy oczyszczania ścieków, które mogą nadążyć za codziennymi potrzebami Twojej firmy.

Regularne czyszczenie łapacza tłuszczu lub potrójnego separatora może zaoszczędzić tysiące dolarów na przyszłych naprawach, jeśli coś pójdzie nie tak z systemem oczyszczania ścieków.

Jest to szczególnie ważne w przypadku komercyjnych kuchni w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach i innych regionalnych firmach hotelarskich, które na co dzień w dużym stopniu polegają na funkcjonującym systemie szamba.

Zespół oferuje kompleksową usługę czyszczenia osadników tłuszczu, aby zapewnić płynne działanie Twojej firmy. Ponieważ wiemy, jak katastrofalne mogą być skutki, jeśli nie będziesz go czyścić. Naprawa lub wymiana systemów oczyszczania ścieków jest nie tylko kosztowna, ale może również oznaczać konieczność tymczasowego zablokowania toalet i kuchni, powodując poważne niedogodności dla Ciebie i Twoich klientów oraz znaczną utratę zysków.

Brak regularnego czyszczenia separatora tłuszczu lub potrójnego separatora może spowodować zatykanie rur, gromadzenie się wody w zlewie, co może skutkować zalaniem oraz obrzydliwym i nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z kuchni.

Skontaktuj się z nami, aby zorganizować czyszczenie szamba dla Twojej firmy. Możemy stworzyć łatwy do wykonania harmonogram konserwacji, aby upewnić się, że łapacz tłuszczu i potrójny separator tłuszczu działają skutecznie, zapewniając, że tłuszcz, olej i smar nie dostaną się do rur.