iluzjonista-68917
Kategorie:

Magik czytający w myślach – jak najlepsi magowie czytają w myślach?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Czytam w myślach. Iluzjonista czytający w myślach. Albo jestem? Jest ktoś? Czy jest to prawdziwe? Czy ktoś naprawdę potrafi czytać w myślach?

Jednym z najpopularniejszych pytań zadawanych każdemu magowi jest „jak magowie czytają w myślach?”. Często po nim następuje pytanie „jakie są numery loterii?”. To rozsądna kontynuacja. To znaczy, bądźmy szczerzy, gdybyś naprawdę był magikiem czytającym w myślach, to z pewnością użyłbyś swoich mocy, by się wzbogacić? Ale jeśli pomyślisz o tym logicznie, nawet jeśli potrafisz czytać w czyichś myślach, ta sprawa z liczbami na loterii tak naprawdę nie ma sensu. Nikt tak naprawdę nie myśli z góry o liczbach. Są one generowane losowo przez maszynę. Nie ma rzeczywistego umysłu osoby do odczytania. To byłoby klasyfikowane jako przewidywanie przyszłości, więc jest duża różnica.

Czytanie w myślach stało się niezwykle popularne jako część wielu występów magików, zwłaszcza w ciągu ostatnich 20 lat. To w dużej mierze zasługa. Wywarł ogromny wpływ na telewizję i kina na całym świecie, ale czasy też się zmieniły. Magia kabaretowego starego stylu, polegająca na pokazywaniu pustych pudeł i produkowaniu chusteczek, może teraz wydawać się trochę niesmaczna. Błyszczące szafki i produkcja dziewczyn w trykotach wyszły z mody. Poproszenie kogoś, aby pomyślał o kodzie PIN karty kredytowej, a następnie powiedzenie mu (i wszystkim innym), jaki 4-cyfrowy numer jest właśnie w jego głowie, jest o wiele fajniejsze! A także bardziej przydatne.

Iluzjonista na wesele czytający w myślach jest odpowiedni na całą gamę różnych wydarzeń, nie tylko wesele. Często imprezy firmowe, po kolacji to najlepszy czas, zatrudniają magika dla większej publiczności. Wszędzie, od ceremonii wręczenia nagród, balów, kolacji, imprez dla klientów – właściwie wszędzie tam, gdzie chcesz, aby ludzie się bawili.

Jak magowie czytają w myślach?

Jak magowie czytają w myślach? Uwaga spoiler – nie. Nikt nigdy nie udowodnił, że naprawdę potrafią czytać w myślach.

Jednak przy użyciu niektórych starych (i nowych) metod iluzjonistycznych oraz odrobiny gry słownej, mag może naprawdę sprawiać wrażenie, jakby czytał w myślach. Nawet przy tym zastrzeżeniu niektórzy ludzie są przekonani, że jedynym sposobem, w jaki może osiągnąć cuda, jest czytanie w myślach lub używanie telepatii. Nawet jeśli powiedziano im inaczej. Po prostu wydają się przekonani.

Gdzie jest odpowiedni mag czytający w myślach?

Akt czytania w myślach jest idealny dla nieco większych grup, a nie w sytuacji spaceru. Zabawa polega na występie i obserwowaniu, jak szczęki gości opadają na podłogę, gdy zdają sobie sprawę, że słowo, liczba lub obraz, o których właśnie myśleli, właśnie się ujawniły. Co prowadzi do następnego pytania… co jeszcze iluzjonista Warszawa wie o mnie??

Zarezerwuj niesamowitego maga czytającego w myślach

Jeśli chcesz zobaczyć, czy potrafię czytać w myślach Twoich gości w prawdziwym życiu lub na wirtualnym pokazie magii , musisz się z nami skontaktować . Wiesz, nie czytam w myślach!