dysze do myjki ciśnieniowej Sthil
Kategorie:

Myjki ciśnieniowe Stihl i dysze w zestawie

Myjka ciśnieniowe Stihl to maszyna czeladnicza, która zapewnia stałą wydajność mydła i prania. Jest silniejszy niż Karcher K5, Worx i Sun Joe i mniej więcej równy Craftsmanowi (inne elektryczne myjki ciśnieniowe w pobliżu). Jest znacznie cięższy niż Craftsman, chociaż większość tej różnicy w wadze można przypisać fizycznie większemu silnikowi. Podejrzewamy, że Ryobi jest trwalszą z tych dwóch maszyn, ponownie dzięki temu dużemu siniakowi silnika. Naszą jedyną skargą dotyczącą tej skądinąd drobnej myjki ciśnieniowej jest mocowanie dyszy natryskowej na uchwycie. Wystarczy jedno dobre uderzenie, aby strącić różdżkę. To bardzo irytujące.

Myjki i dysze w zestawie

Lekkie mycie nie jest tańsze ani bardziej przenośne niż ta kompaktowa myjka ciśnieniowa. Za swoje pieniądze dostajesz dozownik do mydła w pianie i dwie szczoteczki do czyszczenia – jedną ogólną, a drugą przeznaczoną do czyszczenia kół samochodowych. Otrzymujesz również pełny zestaw dysz do myjki ciśnieniowej Sthil (cztery). Ergonomia maszyny jest bardzo dobra; wyloty węża, włącznik/wyłącznik i uchwyt do przenoszenia są odpowiednio ukształtowane i rozmieszczone, aby ułatwić korzystanie z tej małej maszyny. Ale łatwo się przewraca na trawie lub innych nierównych powierzchniach ze względu na małe koła i pionową konfigurację. Najlepiej ogranicza się do pracy na chodniku.
Pracowaliśmy nad SPX 3000 bardzo ciężko (ciężej niż prawdopodobnie zrobiłby to właściciel domu) i stwierdziliśmy, że jego przewód i GFCI były dość ciepłe, kiedy skończyliśmy. Te małe maszyny są w stanie wytrzymać tylko tyle, ile są w stanie wytrzymać bezlitosne korzystanie z nich w letni dzień, przy temperaturach wahających się między 80 a 90 stopni.,

Mycie myjką ciśnieniową Stihl

Sthil odniósł łatwe zwycięstwo wśród elektrycznych myjek ciśnieniowych, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jest to drogi i dobrze wykonany sprzęt. Wysokie ciśnienie i moc wyjściowa umożliwiają szybsze i dokładniejsze czyszczenie. A to dzięki silnikowi pracującemu w trybie ciągłym, który zawsze się obraca, a nie tylko wtedy, gdy pociągasz za spust dyszy natryskowej. Poprawia to reakcję spustu i zmniejsza zalewanie, ponieważ pompa jest utrzymywana pod stałym ciśnieniem. Ponadto maszyna jest wyposażona w czujnik ciśnienia i przepływu, dzięki czemu wydajność pompy dostosowuje się do dyszy wkładanej do spryskiwacza. Wszystko to składa się na lepszą wydajność prania.

dysze do myjki ciśnieniowej Sthil

Chociaż myjka ciśnieniowa służy do przechowywania lub gdy trzeba ją przewieźć na kółkach do transportu, działa poziomo. Dlatego nie może się przewrócić. Obrotowy hak ułatwia dostęp do owinięcia 35-metrowego przewodu. Nasza skarga: Wyloty węża (zarówno do spryskiwacza, jak i do podłączenia węża ogrodowego) są blisko siebie, co ogranicza dostęp do nich.

Przetestowaliśmy te myjki pod kątem czyszczenia podwozia pickupa i (bardzo ostrożnie) mycia niektórych samochodów. Jeśli to zrobisz, pamiętaj, aby użyć białej dyszy.

Dysze do myjki Stihl

Myjka ciśnieniowa Stihl jest to lekka, łatwa w obsłudze maszyna o odpowiedniej mocy do średnio ciężkich zadań. Szczególnie doceniliśmy dwie funkcje: duży, łatwo dostępny zbiornik na detergent bezpośrednio na górze maszyny oraz długi na 35 stóp przewód zasilający. To około 10 stóp więcej niż w przypadku przeciętnej elektrycznej myjki ciśnieniowej, praktycznie eliminując potrzebę stosowania przedłużacza.

Wszystkie dysze do myjki ciśnieniowej Sthil, które wypróbowaliśmy, najlepsze wyniki osiągnęliśmy z turbo (obrotowy podmuch). Okazał się szczególnie skuteczny w czyszczeniu betonu. Ostatnim szczegółem projektu, który naprawdę nam się podoba, jest wsuwane mocowanie dyszy natryskowej. Pistoletu nie można strącić, tak jak w przypadku innych maszyn.

Chętnie przetestujemy ten produkt, ponieważ jego poprzednik (wycofany i zastąpiony tym modelem) spisał się bardzo dobrze, zdobywając punkty za lekkość, łatwość obsługi i dość wysoką skuteczność jak na tak małą maszynę. Widzimy tutaj podobne atrybuty konstrukcyjne, ale także większą moc czyszczenia przy ciśnieniu, które zostało zwiększone do 2200 psi (z 2000 psi).