Kategorie:

Najlepsze zasoby do testowania i porównywania narzędzi

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Szukasz kompleksowego przeglądu funkcji, jakości i wartości swojego kolejnego narzędzia do wkręcania? Chcesz opinię eksperta? Uzyskanie odpowiedzi, których potrzebujesz, może być łatwiejsze niż wielu myśli – zwłaszcza w erze Internetu. Przyjrzyjmy się niektórym z ulubionych źródeł NGD dotyczących recenzji narzędzi i łączników. Testowane najpierw przez profesjonalistów – dzięki czemu możesz uzyskać najlepszą jakość i wartość.

Gwoździarki
Dla tych, którzy nadal polegają na publikacjach drukowanych w celu uzyskania informacji o narzędziach, te magazyny stały się „podstawą” warsztatów w całym kraju: Zapewniamy wgląd w branżę budowlaną – z dużym naciskiem na narzędzia, które napędzają Twoje projekty. Uzyskaj wskazówki, triki i bezstronną wiedzę od profesjonalistów z tej branży. Obejmujemy szeroką gamę narzędzi, w tym narzędzia do wbijania, zszywacze i inne narzędzia do wbijania. Zagadnienia dotyczą konkretnych branż, w tym dachów, podłóg, ram i innych. Tools of the Trade — siostrzana publikacja JLC, Tools of the Trade (TOTT) skupia się ściśle na narzędziach, które napędzają prace budowlane, remontowe i produkcyjne. Uznawany również za zaufane źródło, TOTT jest publikowany tylko dwa razy w roku. Jednak jego internetowa baza danych zapewnia dostęp do treści przez cały rok, jeśli masz określone narzędzie, którego szukasz. Zarówno TOTT, jak i JLC oferują dogłębne, rygorystyczne testy porównawcze narzędzi. Pro Tool Reviews — kolejna publikacja, która dzieli swoją przestrzeń zarówno w druku, jak i w Internecie, Pro Tool Reviews zawiera recenzje i analizy wielu popularnych narzędzi w branży mocowania. Obejmujący wszystkie segmenty narzędzi, Pro Tool Reviews jest doskonałym źródłem informacji o narzędziach – od ręcznych narzędzi ręcznych po mechaniczne urządzenia mocujące. Są również znani z corocznych nagród za innowacyjność, w których co roku nagradzają najlepsze z najlepszych nowo wprowadzonych narzędzi.
Może jesteś bardziej w kontakcie z blogosferą? Dla tych, którzy znają się na technologii, istnieje mnóstwo blogów narzędziowych do wyboru – w tym oczywiście nasz własny! Chociaż mamy listę świetnych opcji do prania, które można polecić, wybraliśmy trzy, które często przeglądają i odwołują się do gwoździarek , zszywaczy , śrubokrętów , sprężarek powietrza i innych narzędzi związanych z mocowaniem. Kilka z naszych najlepszych propozycji, koniecznie sprawdź Tool Skool , Tool Box Buzz i HomeFixated. Wszystkie trzy z tych zasobów online są prowadzone przez ekspertów z branży, więc możesz mieć pewność, że otrzymujesz dokładną i wykształconą reprezentację potrzebnych narzędzi. Dzięki pomysłom na projekty, przeglądom narzędzi i wielu innym dostępnym – poświęć trochę czasu, aby zobaczyć, co blogerzy mają do powiedzenia o Twoim narzędziu.

Szukasz specjalistycznej wiedzy na temat np.  gwoździe do gwoździarki, zszywacze i systemy mocowania śrubowego? Możesz znaleźć nowe wersje narzędzi, projekty instruktażowe, prezentacje narzędzi, przewodniki dla kupujących i wiele więcej – właśnie u nas! Łączymy najlepsze dostępne informacje o narzędziach i elementach złącznych – ogłaszając aktualne fakty i funkcje dotyczące nowych linii produktów od razu po ich wprowadzeniu na rynek. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego projektu do rozwiązania, wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje narzędzia, czy po prostu chcesz być na bieżąco z nowościami na temat narzędzi i elementów złącznych – mamy to wszystko.