tablica_magnetyczna-43
Kategorie:

Tablice magnetyczne wykonane ze szkła

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Dzięki nowoczesnemu i estetycznemu wyglądowi magnetyczne tablice szklane mają bardzo gładką i pozbawioną porów powierzchnię .

Co więcej, szkło hartowane może mieć ogromną różnorodność kolorystyczną , dostosowując się do każdego otoczenia.

Można po nich pisać pisakami do tablic suchościeralnych lub pisakami kredowymi w płynie, w zależności od zaleceń producenta.

Ponieważ tablica szklana ma mniejszą moc magnetyczną niż zwykłe tablice magnetyczne, konieczne jest stosowanie akcesoriów z bardzo silnymi magnesami neodymowymi , ponieważ zwykłe magnesy byłyby zbyt słabe.

Dlatego jeśli szukasz tablicy do wyeksponowania swojej kolekcji magnesów na lodówkę, tablica szklana może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Tablica i farba magnetyczna

Dobrym rozwiązaniem może być również farba magnetyczna , zwłaszcza jeśli chcemy stworzyć powierzchnię magnetyczną zajmującą całą ścianę .

Na rynku dostępne są różne rodzaje farb z efektem tablicy , ale zwykle malowana powierzchnia jest dość porowata.

Dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie ze wskazówkami producentów dotyczącymi wyboru najlepszych przyborów do pisania.

Z drugiej strony przyciąganie magnetyczne wywierane na magnesy nie jest bardzo duże . Jak już dobrze się nauczyłeś, będzie to zależeć od ilości żelaza obecnego w farbie!

Można nałożyć więcej warstw farby, aby zwiększyć jej siłę magnetyczną, która i tak nie będzie tak duża jak stali ferrytycznej.

 

Podsumowując… z czego wykonane są tablice kredowe?

Jak widać, istnieje wiele możliwości wyboru i ważne jest, aby zrozumieć, który jest dla Ciebie najlepszy, w zależności od zastosowania i miejsca, w którym chcesz go zainstalować.

Ponadto należy zwrócić uwagę na markery i długopisy, których należy używać. W niektórych przypadkach mogą pozostawiać trudne do usunięcia ślady. (Zalecamy również przeczytanie tego artykułu , jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak czyścić tablicę magnetyczną.)

Jakie rozwiązania oferujemy?

Dla nas to system magnetyczny pomagający w pionowej organizacji pomieszczeń .

Dlatego nasze tablice suchościeralne powstają z blach żelaznych , które następnie są malowane proszkowo .

Wybraliśmy grubość 1,2 mm , aby zagwarantować naszym klientom dobre przyciąganie każdego rodzaju magnesu, a nie tylko stałych magnesów neodymowych, których używamy do naszych pojemników i akcesoriów.

Mając nadzieję, że wyjaśnienia podane w tym artykule mogą być dla Ciebie przydatne, radzimy zapoznać się z sugestiami i instrukcjami dostarczonymi przez różnych producentów , aby dokonać świadomego i prawidłowego zakupu w oparciu o Twoje szczególne potrzeby.