wynajem busa 9 osobowego kraków
Kategorie:

Wynajem busów 9-miejscowych i przewoźników osób

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Dlaczego warto wynająć minibus lub przewoźnika osób w ramach GoCars?

Wynajem 9 osobowego busa, transportera osobowego lub minivana jest niezwykle popularny i wygodny w przypadku podróży rodzinnych lub grupowych. Chociaż większość pojazdów 9-miejscowych ma podobną specyfikację, wybraliśmy ręcznie najlepsze, najnowsze dostępne modele. Wypożyczalnia busów 9 osobowych Kraków ma busy z typowym silnikiem o pojemności 1,6 lub 2,00 litra, Twój pojazd będzie dobrze zbudowany z odrobiną nowoczesnego stylu. Minibusy do wynajęcia zawierają siedzenia w trzech rzędach, przy czym drugi i trzeci rząd można złożyć, aby uzyskać większą przestrzeń do przechowywania. W niektórych modelach siedzenia można całkowicie zdemontować, a wszystkie zostały zbudowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Fotele w drugim rzędzie naszych pojazdów wyposażone są w system ISOFIX, który ułatwia montaż fotelików dziecięcych. Felgi aluminiowe, tempomat, czujniki parkowania i klimatyzacja są zwykle standardem w GoCars.

wynajem busa 9 osobowego kraków

Wynajem minibusa z własnym kierowcą na podróże grupowe

Nasza oferta pojazdów wielofunkcyjnych to doskonałe rozwiązanie do wszelkiego rodzaju podróży grupowych. Dzięki przesuwanym drzwiom bocznym umożliwiającym dostęp do tylnych siedzeń, wsiadanie i wysiadanie z nich jest łatwiejsze niż w przypadku zwykłych samochodów – szczególnie przydatne w przypadku transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Pojazd przeznaczony do przewozu dziewięciu pasażerów jest użytecznym dodatkiem do każdej floty korporacyjnej, w której zespoły często muszą podróżować razem do różnych miejsc, na targi lub inne wydarzenia.

Oszczędzaj czas i pieniądze, wynajmując bus 9 osobowy

Ceny pociągów, taksówki. Jedno i drugie zwiększa koszty podróży. Pomyśl o oszczędnościach czasu i pieniędzy, wynajmując transport odpowiadający Twoim potrzebom – aby być we właściwym miejscu, na czas i w ramach budżetu, na który Cię stać. Wybierając pojazd na wynajem busa 9 osobowego kraków, możesz mieć pewność, że GoCars oferuje konkurencyjną cenę – profesjonalistów z branży, którzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania.